Ziemassvētku kauju atcerei!

Šogad Ziemassvētku kauju 104. gadadienas atceres pasākums Jelgavas novada Valgundes pagastā un Ziemassvētku kauju muzejā aizritēs klusas pieminēšanas un atbildīgas rīcības zīmē. Godinot strēlnieku varonību, Ložmetējkalns šoreiz janvāra sākumā nepulcēs uz ierastajiem atceres pasākumiem - ne uz kauju rekonstrukciju Ziemassvētku kauju muzejā, ne uz atceres dievkalpojumu, ne atmiņu ugunskuriem.

Un tomēr Ziemassvētku kauju stāsts Latvijas vēsturei ir fenomenāls, tāpēc rosinām kauju tradicionālās atceres vietas apmeklēt individuāli vai šaurā ģimenes lokā. Jelgavas novada pašvaldība piemiņas vietu Ložmetējkalnā no 5.-11.janvārim izgaismos ar svecēm klusai un svētītai atcerei.

Muzejs slēgts līdz 7.februārim