Jaunākā Latvijas Kara muzeja grāmata “Latvijas armija” tagad ir pieejama arī angliski

Latvijas Kara muzeja vēsturnieka Jura Ciganova jaunākā grāmata “Latvijas armija” tagad ir pieejama arī angliski!

Latvijas valsts bruņotajiem spēkiem un latviešu karavīriem veltītā grāmata ir mēģinājums īsa pārskata veidā pastāstīt par Latvijas valsts pašiem pirmajiem soļiem bruņoto spēku organizēšanā, vienotas armijas izveidošanā Neatkarības kara laikā, par armijas struktūru miera laikā līdz Latvijas Republikas bojāejai padomju okupācijas rezultātā un par Nacionālo bruņoto spēku veidošanos pēc mūsu valsts neatkarības atgūšanas. Visi grāmatā izmantotie ilustratīvie materiāli glabājas Latvijas Kara muzeja krājumā.

Nāc pēc sava eksemplāra uz Latvijas Kara muzeja Informācijas centru.

Grāmatas cena – 15 eiro