Virtuālā izstāde "Latvijas Republikas Zemessardzei 30"

2021. gada 11. augustā Latvijas Kara muzejā notika izstādes “Tad un Tagad. Latvijas Republikas Zemessardzei 30” atklāšana un  valsts akciju sabiedrības “Latvijas Pasts” pastmarkas “Latvijas Republikas Zemessardze” atvēršanas pasākums.

Zemessardzes 30. gadadienai veltītā izstāde atspoguļo organizācijas attīstības gaitu no tās pirmsākumiem līdz pat mūsdienām.

Šo gadu laikā Zemessardze ir izveidojusies par skaitliski lielāko Nacionālo bruņoto spēku struktūru un valsts aizsardzības pamatu. Tāpat ir uzlabojies zemessargu ekipējums, tehniskais nodrošinājums un apmācības iespējas.

Tomēr viena lieta ir palikusi pārliecinoši nemainīga – dažāda vecuma un  visdažādāko profesiju pārstāvju vēlme stāties zem vienota Latvijas Republikas Zemessardzes karoga, ar vienotu mērķi sargāt Latvijas neatkarību un brīvību.

Kamēr Latvijas Kara muzejs ir slēgts uz remontdarbiem un nav pieejams klātienes apmeklētājiem, aicinām Zemessardzes 30. gadadienai veltīto izstādi apskatīt virtuāli  (seko saitei vai klikšķini uz attēla) : https://www.klapty.com/tour/hqF05v7VZn

Muzejs atvērts:
no trešdienas līdz svētdienai