No 14. oktobra Kara muzejā obligāti jāvalkā sejas maska!

No 2020.gada 14.oktobra Latvijas Kara muzejā obligāti ir jāvalkā sejas maska vai sejas vairogs!

•  Konsultācijas un vizītes pie muzeja speciālistiem notiek tikai un vienīgi pēc iepriekšējā pieraksta! Pieteikties konsultācijai ir iespējams telefoniski.
  •  Par citiem jautājumiem, lūdzam telefoniski sazināties ar muzeja administrāciju!

Dotie ierobežojumi tiek ieviesti saistībā ar aktuālajām prasībām Covid-19 izplatības ierobežošanai.

• Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija.
  • Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt šīs personas atstāt muzeju.
  • Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem, sekot informācijai vizuālajās norādēs un audio paziņojumos, kā arī ievērot muzeja personāla norādījumus.

Muzejs apmeklētājiem slēgts