Darba laiks no trešdienas līdz svētdienai: 10.00 - 16.00       Ieeja bezmaksas!

Par muzeju
  • No 2021.gada 15.novembra apmeklēt muzeju un atrasties muzeja teritorijā drīkst tikai ar sadarbspējīgu vakcinācijas/pārslimošanas sertifikātu kopā ar personu apliecinošu dokumentu.
  • Bērniem no 12 gadu vecuma muzeja apmeklēšanai jāuzrāda sadarbspējīgs vakcinācijas/pārslimošanas sertifikāts vai testēšanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veikto skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.
  • Muzeja teritorijā jāievēro 2 metru distance no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem.
  • Jāseko līdzi informācijai vizuālajās norādēs un paziņojumos, kā arī jāievēro muzeja personāla paziņojumus.

Latvijas Kara muzeja nodaļa (filiāle) „Ziemassvētku kauju muzejs” izveidota 2005.gadā. Muzeja teritorijā saglabājušies unikāli I pasaules kara lauka fortifikācijas elementi, kas saistīti ar leģendārajām Ziemassvētku kaujām. Ziemassvētku kauju muzeja brīvdabas ekspozīcijā autentiskā vietā rekonstruēts nocietinājumu sistēmas posms- blindāža un daļa no vācu aizsardzības pirmās līnijas- „vācu vaļņa”, kas ir vienīgais šāda veida objekts Baltijā.

Muzeja iekštelpās iespējams aplūkot izstādi „Latviešu strēlnieku Ziemassvētku kaujas”. Vairāk kā 200 fotogrāfijas, kauju shēmas un Tīreļpurva apkārtnē atrastie priekšmeti sniedz interesantas vēsturiskas liecības par tā laika notikumiem. Iekštelpās apskatāms arī lielākais kauju vietu makets Latvijā, kurā attēloti vairāki kvadrātkilometri Ziemassvētku kauju teritorijas ar I pasaules kara nocietinājumiem.

VIDEO TŪRE
Kontakti

Ziemassvētku kauju muzejs 
atrodas Jelgavas novada
Valgundes pagasta „Mangaļos”,
LV-3017

Darba laiki:
Muzeja iekštelpu ekspozīcija atvērta no trešdienas līdz svētdienai 
10.00 - 16.00

Brīvdabas 1.pasaules kara fortifikāciju ekspozīcija un izstādes apskatei pieejamas apmeklētājiem katru dienu

Informatīvais tālrunis:
+371 28349259 (ja tālruņu sakaru operators paziņo, ka adresāts nav sazvanāms, tad, lūdzu, sūtiet īsziņu,- mēs jums noteikti piezvanīsim)
+371 67228147

E-pasts:
mangali[at]karamuzejs.lv

Muzeja apmeklējums ir bezmaksas!

Seko mums sociālajos medijos: