Muzeju nakts 2023 Ziemassvētku kauju muzejā

Muzeju nakts 2023 Ziemassvētku kauju muzejā

2023. gada 13. maijā Muzeju nakts pasākumu ietvaros, Ziemassvētku kauju muzejs apmeklētājus gaidīs no 17.00 – 21.00.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja pirmajiem izmēģināt muzeja jauno piedāvājumu – izzinošu izlaušanās spēli “Pārrāvums”. Spēle ar meklēšanas un detektīva elementiem būs interesanta gan bērniem, gan liks galvu palauzīt arī pieaugušajiem. Paralēli dalībai spēlē būs iespēja iepazīties arī ar muzeja iekštelpu un brīvdabas ekspozīciju, muzeja apkārtnē saglabātajām Pirmā pasaules kara liecībām, kā arī izmantot pie muzeja esošās ugunskura vietas.

Tiekamies Ziemassvētku kauju muzejā (Jelgavas novada Valgundes pagasta „Mangaļos”)

Ziemassvētku kauju muzejs
atrodas Jelgavas novada
Valgundes pagasta „Mangaļos”,
LV-3017

zm-karte

Muzeja iekštelpu ekspozīcija atvērta no trešdienas līdz svētdienai

Brīvdabas 1.pasaules kara fortifikāciju ekspozīcija un izstādes apskatei pieejamas apmeklētājiem katru dienu

Informatīvais tālrunis:
+371 28349259 (ja tālruņu sakaru operators paziņo, ka adresāts nav sazvanāms, tad, lūdzu, sūtiet īsziņu,- mēs jums noteikti piezvanīsim)

E-pasts:
mangali[at]karamuzejs.lv

Muzeja apmeklējums ir bezmaksas!