Latvijas Kara muzejs aicina darbā Zinātniskās literatūras krājuma glabātāju!

Aicina darbā literatūras krājuma glabātāju!

Latvijas Kara muzejs (Reģ.nr.90000020203) izsludina pieteikšanos
ZINĀTNISKĀS LITERATŪRAS KRĀJUMA GLABĀTĀJA AMATAM
(profesijas kods 2621 03)
uz nenoteiktu laiku
Vēstures departamenta Kara un militārās vēstures pētniecības nodaļā

Mēs piedāvājam:

•    stabilu atalgojumu sākot no 996 EUR līdz 1255 EUR pirms nodokļu nomaksas;
•    sociālās garantijas, t. sk., atvaļinājuma pabalstu;
•    iespēju pilnveidot profesionālās zināšanas un paaugstināt kvalifikāciju;
•    veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika);
•    redzes korekcijas līdzekļu iegādes izdevumu kompensāciju;
•    papildatvaļinājumu līdz 9 darba dienām (saskaņā ar ikgadējo darba izpildes novērtējumu);
•    papildu apmaksātas brīvdienas un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam.

Piesakies, ja Tev ir:

•    augstākā akadēmiskā vai profesionālā izglītība (bakalaurs) sociālajās vai humanitārajās zinātnēs;
•    augstākā izglītība bibliotēkzinātnē un informācijā  tiks uzskatīta par priekšrocību;
•    valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, kā arī vismaz vienas svešvalodas (angļu vai vācu) zināšanas;
•    izpratne par atmiņas institūciju darbu un attīstības tendencēm Latvijā un Eiropā;
•    digitālās prasmes;
•    augsta saskarsmes kultūra, sadarbības prasmes un organizatoriskās iemaņas.

Tavi galvenie pienākumi būs:

•    vadīt digitālas zinātniskas literatūras krājuma uzskaites sistēmas izveidi un ieviešanu;
•    izstrādāt zinātniskās literatūras krājuma attīstības, pieejamības un digitālās pārveides koncepciju;
•    komplektēt, uzskaitīt un uzturēt zinātniskās literatūras krājumu;
•    veidot zinātniskās literatūras krājuma katalogu;
•    nodrošināt zinātniskās literatūras krājuma pieejamību muzeja darbiniekiem un citiem interesentiem;
•    sniegt atbalstu muzeja darbiniekiem pētniecības darbā, kā arī sniegt konsultācijas par muzeja un citu informācijas resursu izmantošanu.

Pieteikumu, kas satur CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošus dokumentus, ar norādi “Zinātniskās literatūras krājuma glabātājs”  iesniegt elektroniski, iesūtot dokumentus elektroniskā pasta adresē: personals@karamuzejs.lv vai iesniedzot e-adresē, personīgi (Smilšu ielā 20, Rīgā, LV-1050, 24.kabinets) vai sūtot pa pastu (Kara Muzejam, Smilšu ielā 20, Rīgā, LV-1050) līdz 2024. gada 3. aprīlim.

___________________

Papildu informāciju var pieprasīt, rakstot uz e-pasta adresi personals@karamuzejs.lv vai zvanot pa tālruni 25640662 (Iveta).
Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri pēc iesniegtās dokumentācijas izvērtēšanas tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.
Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un  padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu  95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13.pantu, informējam, ka:
1.    Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu  šīs personāla atlases norisi;
2.    Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Kara muzejs, kontaktinformācija: Smilšu iela 20, Rīga, LV – 1050; e-pasta adrese: datuaizsardziba@karamuzejs.lv