Ziemassvētku kauju muzejs aicina darbā! Pieteikšanās līdz 2022.gada 31.martam

Ziemassvētku kauju muzejs aicina darbā!

Latvijas Kara muzejs (Reģ.nr.90000020203) aicina darbā

Vēsturnieku  nodaļā “Ziemassvētku kauju muzejā”

Darba vieta – Jelgavas novads, Valgundes pagasta Mangaļu mājas un tai pieguloša teritorija

Galvenie amata pienākumi:
•    Veikt zinātiski pētniecisko darbu;
•    Vadīt pārskata un tematiskās ekskursijas latviešu un angļu valodās;
•    Organizēt zinātniski izglītojošus pasākumus muzejā un ārpus tā;
•    Izstrādāt un vadīt pedagoģiskāsd programmas;
•    Veidot ekspozīcijas un izstādes;
•    Veikt vēsturiskās vides saglabāšanas uzraudzību un sakopšanas darbus.

Prasības pretendentiem/-ēm:
•    Akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība vēstures zinātnē;
•    Spēja uzstāties auditorijas priekšā
•    Labas sadarbības un saskarsmes spējas, spēja strādāt komandā;
•    Labas angļu valodas zināšanas;
•    Datora prasmes  MS Office – pieredzējuša lietotāja līmenī;
•    B kategorijas autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:
•    Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
•    Iespēju veikt atbildīgu un interesantu darbu;
•    Profesionālās pilnveidošanās un izglītošanās iespējas;
•    Sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam;
•    Bruto mēnešalgu no 835 EUR līdz 1190 EUR atkarībā no pretendenta profesionālās pieredzes attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā;
•    Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).

Pieteikuma dokumentus - motivācijas vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV),  nosūtīt līdz 2022.gada 31.martam Latvijas Kara muzejam, Smilšu ielā 20, Rīgā, LV – 1050, vai uz e-pasta adresi personals@karamuzejs.lv ar norādi uz vakanto amatu.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri pēc iesniegtās dokumentācijas izvērtēšanas tiks izvirzīti personāla atlases otrajai kārtai.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un  padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu  95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13.pantu, informējam, ka:
1.    Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu  šīs personāla atlases norisi;
2.    Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Kara muzejs, kontaktinformācija: Smilšu iela 20, Rīga, LV – 1050; e-pasta adrese: datuaizsardziba@karamuzejs.lv .

Ieteikt :
Kontakti

Ziemassvētku kauju muzejs
atrodas Jelgavas novada
Valgundes pagasta „Mangaļos”,
LV-3017

zm-karte

Darba laiki:
Muzeja iekštelpu ekspozīcija atvērta no trešdienas līdz svētdienai
10.00 - 16.00

Brīvdabas 1.pasaules kara fortifikāciju ekspozīcija un izstādes apskatei pieejamas apmeklētājiem katru dienu

Informatīvais tālrunis:
+371 28349259 (ja tālruņu sakaru operators paziņo, ka adresāts nav sazvanāms, tad, lūdzu, sūtiet īsziņu,- mēs jums noteikti piezvanīsim)
+371 67228147

E-pasts:
mangali[at]karamuzejs.lv

Muzeja apmeklējums ir bezmaksas!