Orientēšanās piedzīvojums Ziemassvētku kauju muzejā!

01_Aktualitate_OrientejiesZKM_202011_L

Vēlies distancēties no lielpilsētas drūzmas un jēgpilni pavadīt dienu svaigā gaisā? Savu darbību ir uzsācis orientēšanās poligons Ziemassvētku kauju muzeja apkārtnē, kas tapis sadarbojoties Latvijas Valsts mežiem, Latvijas Orientēšanās federācijai un Latvijas Kara muzejam. Lejuplādē mobilo aplikāciju “Qrenteerings” un dodies uz Ziemassvētku kauju muzeju, kur atrodas orientēšanās poligona starts un finišs.

Plašajā poligona teritorijā ir izvietoti 25 stacionāri kontrolpunkti, kas atrodas pie nozīmīgām Pirmā pasaules kara Ziemassvētku kauju vietām. Atzīmēšanās kontrolpunktos notiek, izmantojot mobilo aplikāciju "Qrenteerings". Nonākot kontrolpunktā, orientēšanas dalībniekiem būs iespēja uzzināt par attiecīgās vietas nozīmi Ziemassvētku kauju notikumos.

Orientēšanās  poligons ir tapis projekta “Orientējies Latvijā” ietvaros. Projekts “Orientējies Latvijā” tiek veidots, lai orientējoties ar karti un kompasu, izzinātu Latvijas vēsturi, dabu, ģeoloģiju, ģeogrāfiju, literatūru un kultūru.

svaigs gaiss - lielas distances –  tava vēsture

Karte un poligona instrukcija pieejama šeit: karte

Vairāk informācijas:https://lof.lv/orientejies?fbclid=IwAR17iHoHzbmLpZZvE6UgSuTjL45AapFimB0cELXml2op6FsZsdMY6vx4Sio