Izmaiņas Latvijas Kara muzeja publiskajā darbībā

Aktualitate_Izmainasdarbiba_L

Izmaiņas Latvijas Kara muzeja publiskajā darbībā!

No 2021. gada 11. oktobra Latvijas Kara muzeja pakalpojumus klātienē var saņemt un sniegt tikai epidemioloģiski drošā vidē, jeb “zaļajā drošības režīmā”.

Apmeklējot Latvijas Kara muzeja, Ziemassvētku kauju muzeja vai Oskara Kalpaka muzeja iekštelpu ekspozīcijas, katram apmeklētājam obligāti ir jāuzrāda derīgs un sadarbspējīgs sertifikāts, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai pārslimošanas faktu.

_____________________________________

Bērniem drošs muzejs!

• Apmeklējot Latvijas Kara muzeja, Ziemassvētku kauju muzeja vai Oskara Kalpaka muzeja iekštelpu ekspozīcijas bērniem līdz 12 gadiem sertifikāts nav jāuzrāda

• Bērniem no 12 gadu vecuma jāuzrāda vakcinācijas / pārslimošanas sertifikāts vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veikto skrīninga testu

• Lai rūpētos par bērnu drošību aicinām ģimenes ar bērniem muzeju apmeklēt ģimeņu stundās Tr.-Sv. no 10.00- 13.00

_____________________________________

Pārējie epidemioloģiskās drošības noteikumi Latvijas Kara muzeja apmeklētājiem paliek nemainīgi:

• Muzejus var apmeklēt tikai individuāli apmeklētāji vai vienas mājsaimniecības locekļi

• Ikvienam apmeklētājam no 7 gadu vecuma muzeja telpās jālieto mutes un deguna aizsegus

• Ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem

• Dezinficēt rokas

• Ievērot muzeja personāla norādījumus

Atgādinām, ka apmeklētāju uzņemšana muzejā uz laiku var tikt pārtraukta, ja muzejā tiek sasniegts maksimālais atļautais apmeklētāju skaits (168 personas).

Tiekamies muzejā!