Latvijas Kara muzejs slēgts sakarā ar remontdarbiem

01n_Aktualitate_remonts_202006_L

Muzeja draugi un viesi!

Vērienīgo remontdarbu dēļ Latvijas Kara muzejs vēl uz nenoteiktu laiku (provizoriski līdz 2021.gada augustam) būs slēgts apmeklētājiem.

Jau ziņojām, ka 2020.gada rudenī muzejā sākās plaši remontdarbi, kuru laikā notika ēkas fasādes atjaunošana, jumta seguma nomaiņa, visu muzeja logu restaurācija un fasādes apgaismojuma uzstādīšana.

Pašlaik muzejā norit ieejas durvju restaurācija un uzstādīšana, video novērošanas sistēmas ierīkošana ekspozīciju zālēs, kā arī zinātniskās literatūras krājuma telpas un izstāžu zāles remonts.

Remontdarbi sešu mēnešu laikā bijuši visaptveroši, tādēļ liela daļa ekspozīciju pēc remontdarbiem būs jāsakārto un jāveic vērienīgi sakopšanas darbi. Pašlaik ir apgrūtināta konsultāciju sniegšana un muzeja krājuma materiālu deponēšana, jo liela daļa krājuma ir pārvietota uz citām muzeja telpām, lai neciestu remontdarbu laikā.

Lūdzam uztvert ar sapratni notiekošos remontdarbus Latvijas Kara muzejā. Muzejam šie darbi ir būtiski, lai nākotnē muzeja apmeklētāji varētu justies komfortabli un droši muzeja telpās, bet muzeja krājums tiktu saglabāts nākošajām paaudzēm atbilstošos apstākļos.

Atgādinām, ka sabiedrībai ir iespēja apmeklēt (ievērojot visus ar Covid-19 saistītos drošības pasākumus) Latvijas Kara muzeja filiāles : Ziemassvētku kauju muzeju un O. Kalpaka muzeju un piemiņas vietu "Airītes" . Informācija par filiālēm pieejama: www.karamuzejs.lv

Uz drīzu tikšanos !