17.jūnijā O.Kalpaka muzejā durvis vērs brīvdabas ekspozīcija "Kaujas priekšpostenis"

O.Kalpaka muzejā jauna brīvdabas ekspozīcija

Jau pavisam drīz Oskara Kalpaka muzejā durvis vērs jauna brīvdabas ekspozīcija  - "Kaujas priekšpostenis" !

Jaunākā ekspozīcija stāstīs par Nacionālo bruņoto spēku karavīru dienestu starptautisko operāciju un miera uzturēšanas misiju laikā, kā arī kļūs par Baltijas valstīs lielāko kaujas priekšposteņa (COP – combat outpost) pilnizmēra brīvdabas atdarinājumu.

Par pamatu vēsturiskai kaujas priekšposteņa rekonstrukcijai kalpoja Afganistānā un Irākā dienējušo Latvijas karavīru atmiņstāsti, vēsturiskas fotogrāfijas, materiālās liecības un muzeja jaunieguvumi.

Brīvdabas ekspozīcija "Kaujas priekšpostenis" būs pieejama Oskara Kalpaka muzeja apmeklētājiem jau no 17. jūnija!

Brīvdabas ekspozīcija O.Kalpaka muzejā

O.Kalpaka muzejs un
piemiņas vieta „Airītes”
atrodas Saldus novada
Zirņu pagasta „Airītēs",
LV-3853

airites

Muzeja iekštelpu ekspozīcija atvērta no otrdienas līdz svētdienai

Piemiņas vieta un teritorija pieejama apmeklētājiem katru dienu

Informatīvais tālrunis:
+371 22017465

E-pasts:
airites[at]karamuzejs.lv

Muzeja apmeklējums ir bezmaksas!