Muzeju nakts Ziemassvētku kauju muzejā

Muzeju nakts Ziemassvētku kauju muzejā

Ziemassvētku kauju muzeja apmeklētājiem, Muzeju nakts pasākumu ietvaros, būs iespēja apmeklēt muzeju 2022. gada 14. maijā ārpus ierastā darba laika.

No plkst. 17.00 līdz 23.00, papildus ikdienas muzeja piedāvājuma izbaudīšanai, piedāvāsim iejusties latviešu strēlnieku pārdzīvotajā ar papildus digitālo foto - audioizstādi un kavēties pie ugunskura strēlnieku atmiņu lasījumu fonā.

Tiekamies muzejā!

***

Vairāk informācijas par Muzeju nakti visā Latvijā (karte, programma, dalībnieki) : https://www.muzeju-nakts.lv/

Ziemassvētku kauju muzejs
atrodas Jelgavas novada
Valgundes pagasta „Mangaļos”,
LV-3017

zm-karte

Muzeja iekštelpu ekspozīcija atvērta no trešdienas līdz svētdienai

Brīvdabas 1.pasaules kara fortifikāciju ekspozīcija un izstādes apskatei pieejamas apmeklētājiem katru dienu

Informatīvais tālrunis:
+371 28349259 (ja tālruņu sakaru operators paziņo, ka adresāts nav sazvanāms, tad, lūdzu, sūtiet īsziņu,- mēs jums noteikti piezvanīsim)

E-pasts:
mangali[at]karamuzejs.lv

Muzeja apmeklējums ir bezmaksas!