Iepazīsti Lāčplēša Kara ordeņa kavalierus

Lacplesa-kara-ordenis_kub

Lāčplēša Kara ordenis bija pirmais un augstākais Latvijas valsts militārais apbalvojums. To piešķīra par kauju nopelniem Latvijas armijas karavīriem, bijušo latviešu strēlnieku pulku cīnītājiem, kā arī ārzemniekiem, kuri bija palīdzējuši Latvijas Neatkarības karā vai citādi sekmējuši Latvijas valsts nodibināšanu un izveidošanu. To piešķīra no 1920.gada līdz 1928.gadam. Lāčplēša Kara ordeni kopumā saņēmuši 2146 cilvēki. Mūsdienās Lāčplēša Kara ordenis vairs netiek piešķirts.

Uzdevums: Tev jāatrod divas vienādas kavaliera fotogrāfijas un jāizlasa viņa varoņdarbs. Lai turpinātu meklēt nākamo kavalieri, ar peles kursoru jāuzspiež uz varoņdarba teksta laukuma. Kopumā Tu iepazīsi 12 Lāčplēša Kara ordeņa kavalierus. Spēles beigās varēsi uzzināt patērēto laiku un gājienu skaitu. Vari spēlēt kopā ar savu ģimeni. Veiksmi!